Gözaltı Morlukları

Gözaltı Morlukları

Görünüşü ile bizleri oldukça rahatsız eden gözaltı morluklarının birçok nedeni bulunuyor.  Ihlamur, papatya, zambak ve lavanta ile yapılacak olan karışımı uygulayıp 10 dakika bekletmelisiniz. Bu işlemi her defasında taze olarak hazırlayarak düzenli olarak kullandıktan sonra yalnızca morluklardan kurtulmayacak olup aynı zamanda ise gözlerimizdeki şişlerden ve yorgunluktan da kurtulabilirsiniz. Sürülen yoğurt suyu veya konulan elma kabuğu da hazırlamış olduğumuz bu özel karışım kadar etkili olmaktadır. Diğer bir özel karışım ise ebegümeci ile hazırlanıyor. Havanda dövülmekte olan ebegümeci içerisine bir elmanın suyu eklenmektedir. Elde etmiş olduğumuz karışımı bir gazlı bez arasına koyduktan sonra en az 20 dakika boyunca gözaltlarında bekletmelisiniz.Gözaltı Morlukları

Düzenli Uygulanması Gereken Bitkisel Kürler Neler ?

Patatesleri alınır ve sonra yarım çay bardağı içerisinde demlenmiş olan iki poşet çayın çıkan demini soğuttuktan sonra bir makyaj pamuğu yardımı ile gözaltlarımıza uygulayınız. 10 dakika bekletilecek olan pamuklar alındıktan sonra uygulama yapılan bölgeyi yıkayarak kurulayınız. Uygulanmakta olan bu yöntemler özellikle gözaltlarımızın daha gergin olmasını sağlar ve morluları giderek daha canlı görünümler kazanmalarını sağlamaktadır. Her birisi denenmiş olan bu yöntemlerin her defasında taze olarak hazırlanması ve özellikle gerekli görüldüğü süreler kadar uygulanması alınacak olan sonuçlarda fazlası ile etkisi bulunuyor. Az veya fazla sürelerde uygulanacak olan yöntemlerin 15 günde ya da bir ay gibi uzun sürelerde uygulanacak olması istenilen sonuçlara ulaşamamaya neden olabilir.

Doğal Yöntemlerle Morluklardan Kurtulabilirsiniz ?

Yorgunluk, hastalık, uykusuzluk, böbrek rahatsızlıkları, sigara kullanımı ve genetik problemlere bağlı olarak oluşmakta olan gözaltı morlukları istenilmeyen görüntüleri yüzünden pek çok kişiyi çileden çıkarabiliyor. Denenen birçok yönteme rağmen bir türlü gitmeyen morluklardan kurtulmak için öncelikle geceleri erken yaymaya özen gösterilmesi gerekir. Uykuyu almış olan vücuttaki tüm organlar her daim normal görüntülerinde olarak, normal akışlarına devam etmektedirler. Bunun yanı sıra vücut için oldukça önemli olan su gerektiği kadar kullanılması gerekiyor. Vücut gerektiği sıvıya sahip olamadığında çok çabuk kırışacak ve böylelikle yaşlanmalara sebep olacaktır.

Gözaltı Morlukları ve Gözaltı Morluklarının Tedavisi hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.