Nakliyatta Büyük Kolaylık

Nakliyatta Büyük Kolaylık

Geçmiş ve günümüzde birçok problemlerle karşılaşırız. Bu problemlerin arasında taşınmak da yer alır. Önceden, taşınmak zor ve çok zahmetli bir işlem olarak görülürdü. Fakat nakliyat firmalarının kurulmasıyla beraber, bu işlem kulağa hoş gelmeye başladı. Nakliyat,  son 10 yılda sıkça duyduğumuz kavramlar arası yer alıyor.  Teknolojinin gelişmesi ve taşınma işlemlerinin artması üzerine nakliyat firmalarındaki atış, gözden kaçmıyor. Bu artış miktarı,  zamanla iyi bir etki yaratırken, zamanla da korsancılığı yanında getirmeye başladı. İşte korsan taşımacılığı en aza indirmek ve nakliyat işlemlerinde kolaylık sağlamak için, sitemiz kuruldu. Sitenin kuruluşundan bu tarafa temel amacı: Birçok müşteri ve nakliye firmalarını ortak noktada buluşturmak ve korsan nakliye işlemlerini en aza indirerek emek sömürgesinin önüne geçmektir. Sitemiz nakliye firmalarını sizin için hiçbir ücret talep etmeden yayınlamaktadır. Üstelik sizin için verdiği bu hizmeti ücretsiz yerine getiriyor.

nakliye firmaları, korsan nakliye, nakliyat firmalarıYani saatlerce internet sitelerinde zaman harcayıp size uygun firmayı bulmak yerine, bizim sitemizde kısa sürede kriterlerinize uygun evden eve nakliyat firmasını bulabiliyorsunuz.  Sitemizi kısaca anlatacak olursak; sitemiz, nakliyatyapanlar.com geniş bir firma kitlesine sahiptir. Geçmişten bu zamana birçok firma ve müşteriyi ortak noktada buluşturarak nakliye işlemlerini başaralı bir şekilde tamamlamıştır Neredeyse Türkiye’nin tüm il ve ilçelerini kapsayan firmaları size sunmaktadır. Üstelik kalabalık ve yorucu bir şehir olan İstanbul için de ayrı bir bölüm açarak sizi yormadan firmaları size sunuyor. Bu sayede de zaman kaybını en aza indiriyor. Aynı zamanda da site içerisinde birçok yararlı uygulama mevcuttur. Bunlardan biri ise, işinize çok yarayacak ‘’nakliyat fiyat hesaplama’’ seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde uygulama içindeki gerekli bilgileri doldurarak, nakliye işleminizin aşağı yukarı ücretini öğrenmiş olursunuz. Tabii ki bu ücretlerde esneme de olabilir. Bu ücretleri konuşmak ve bu ücretler hakkında bilgi almak için sitemizin ana sayfa bölümündeki firmalardan da bilgi alabilirsiniz. Eğer isterseniz siz yorulmadan bilgilerinizi doldurduktan sonra da teklif al seçeneği ile firmalardan teklif alabilirsiniz.

nakliyatyapanlar.comSitemiz de bulunan diğer bir işinizi kolaylaştıracak ise ‘’ilanlar’’ bölümüdür. Bu bölüm sayesinde, hem firmalar hem de müşteriler kendilerini daha kolay ve daha açık ifade edebilir. Örnek verecek olursak; Firma kendi bilgilerini mesafe de ne kadar ücret alacağını ‘’ilan’’ bölümüne girerek yayınlayabilir. Bu sayede de müşterilerin o firmayı diğer firmalardan daha önce görüp teklif istemesi daha yüksektir. Ya da müşteri açısından incelenirse; Müşteri de ilan bölümüne girerek hangi ilden nereye, kaçıncı katta gibi bilgileri ayrıntılı girerek ve iletişim bilgisi ekleyerek firmaların ona ulaşmasını sağlayabilir. Ayrıca, sitemizde ki öneriler bölümünden, sitemiz hakkındaki genel düşünceleri ve iyileştirilmesi gereken bölümleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan firmalarda K3 belgesi mevcuttur K3 belgesi olmadan yük ve eşya taşıtmak yasak ve cezai durum gerektiren bir eylemdir. Bu ceza sadece tek taraflı değil, hem taşıyıcıya hem de taşıtan müşteriye ceza uygulanır. Siz de nakliye işlemi yapmadan önce firmaların K3 belgesini ve güvenliğini sorgulayın. Ayrıca nakliye işlemlerini kesinlikle sözleşmeli yaparak, her iki tarafı da mağdur etmekten kaçının. Taşınma işlemine karar verdikten sonra ve sitemizden bulup anlaştığınız firma ile görüştükten sonra eşyalarınızın listesini yapın ve bunu görülür bir yere koyarak nakliye işlem sırasında inceleyin. Böylece eşya taşırken kaybolan eşya riskini aza indirebilirsiniz.  Taşınma düşünceniz var fakat bir türlü işlerden fırsat bulamıyorsanız, sitemize 5 dakikanızı ayırarak kriterlerinize uygun firmayı bulabilir, teklif alabilir ya da e posta ve telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için:  www.nakliyatyapanlar.com/evden-eve/istanbul